| Bubi19 a întrebat:

happy. Îmi poate spune cineva ce sa fac sa le închid gura unor fete rele, invidioase pe mine doar din simplul motiv ca ma îmbrac la moda și băiatul pe care ele îl iubesc se uita după mine? Dau funda!. Mercii :*

Răspuns Câştigător
| Amiiii69 a răspuns:

Mdeah. Nu le da importanta! Trateaza-le cu indiferenta iar cand iti spun ceva zambeste-le ironic si spune-le gen: daca ele iti spun " ce urata esti fatoo! cum se uita ala la tine?" tu sa le raspunzi : " nu ma consider! daca voi va considerati foarte bine!" diplomat si la subiect. vazand ca nu le dai atentie o sa se dea batute si nu o sa mai comenteze la tine :* :*

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Bănuiesc că deja ştii răspunsul; indiferenţa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trateaza-le cu indiferenta. Ignoranta doare cel mai tare. O sa observe ca nu te afecteaza cu nimic prostiile pe care ele le fac si vor incetawinking! Bafta kiss!

| Ana_4223 a răspuns:

Spune-le ca tu oricum esti mai buna din toate punctele de vedere ca ele si ca ar trebui sa se obisnuiasca cu aceasta idee

| FuckSchool a răspuns:

Mda, nu le baga in seama deoarece sincer n-are rost sa te cobori la mintea lor. Daca faci asa o sa observe ca nu le bagi in seama si te vor lasa in pace. Nu le da importanta happy. Mult succesc!