| Ella_3964 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cu experienta, daca slabesti mai mult de la alergat decat de la sarit coarda? Multumesc!

4 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Sincer nici un nu e buna sau cel punti fara regim alimentr daca nu ti si nu regim alimentar degeaba am intalit persone care faceu sport si nu slabeau pentru ca nu tineau regim alimentar.de ex am am avut60kg si am ajuns la 50 mananc o data pe zi sport fac dincand in cand.asa ca fara regim alimentare nu reusesti crede-ma di experiena iti zic

| crysstyann a răspuns:

Eu consider ca de la alergat slabesti mai mult.M-am apucat de alergat anul trecut in luna aprilie si pana in luna octombrie am slabit foarte mult, daca vrei sa iti spun mai multe despre alergat si cum sa slabesti acesta este id meu cryss.cryss32

| 3m3i3a a răspuns (pentru crysstyann):

Buna!
Eu cred ca amandoua te ajuta, daca alergi arzi mai multe calori iar daca le combini rezultatul va fi mult mai bun.
SUCCES

| Ella_3964 explică:

Eu tin dieta.am grija ce mananc. Intrebarea mea era alta happy