| Mirunikaa02 a întrebat:

Buna imi poate zice cineva unde gasesc bratarile prieteniei cum se fac?

5 răspunsuri:
| ionelis12 a răspuns:

Http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/ sau sa faci cu instructiunile acestea: pai prima data trebuie sa iei patru fire de ata colorata si dupa ce te obisnuiesti poti face si cu mai multe fire dupa ce le-ai taiat inoadale la un capat si pune o carte grea pe ele apoi ia primul fir de ata si inoadal de doua ori pe langa al doilea fir de ata si dupa aia vei vedea ca primul fir va deveni al doilea fir si apoi il inozi de doua ori pe langa al treile si insfasit dupa al patrulea vei observa ca primul fir a devanit ultimul si continua asa pana termini bratara Sper ca iti sunt de folos! Funda:X?:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Scrie pe google brățările prieteniei -pași. Acolo îți explică clar ce și cum să faci, plus că ai pentru mai multe modele. Poți să cauți și pe youtube, pentru a vedea mai clar.