| az1medeea a întrebat:

Buna, îmi pun șosete in sutien de 2 ani, problema este ca toată lumea știe ca eu am sâni mari dar acum m-am saturat sa ma dau ce nu sunt și as vrea sa ies in societate cu sânii mei naturali.Ce pot face?

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Fa să se vadă din ce in ce mai puțin dar gradat. Dacă se întâmplă asta pe parcursul câtorva luni nu se prinde nimeni, sau poti spune că ai slăbit.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Sa stii ca ar trebui sa iti accepti corpul asa cum este. Pusul sosetelor in sutien iti face mai mult rau decat bine. Nu lasa sangele sa circule cum trebuie!
Simplu, nu iti mai pune sosete in sutien. Iar daca nu te simti confident cu corpul tau, intereseaza te de implanturi...Dar sa fie cat mai naturale..Eu una personal, nu recomand.

Esti superba asa cum esti! Zi frumoasa iti doresc!

| FilipSorin a răspuns:

Buna, pe cine ai dori sa impresionezi? Pe generația din ziua de azi? Mulții baietii te pot folosi doar, nu mai incerca sa arăți bine, esti frumoasa si perfecta asa cum ești