| colorful a întrebat:

Îmi puteți da ceva ideei de poze? thinking Vă rog mult!
Dau fundăă! Urgent!

Răspuns Câştigător
| ŔĔßĔĶÁ a răspuns:

Fotografia este pasiunea de a comunica altei persoane emotiile starnite de un subiect. Daca nu va pasa despre un anumit subiect - logic - rezultatul va fi mediocru. Interesul contribuie la realizarea unor fotografii incredibile.
Fotografia inseamna arta, comunicare si relaxare.
1.in padure (sau oriunde este un copac inalt) si te sprijini cu spatele de el, si pui un picior pe el si celalalt il lasi jos. Fa o fata trista si poti sa modifici lumina ca sa o faci mai inchisa la culoare.

| ŔĔßĔĶÁ a răspuns (pentru ŔĔßĔĶÁ):

Multumesc pentru funda :*

| colorful explică (pentru ŔĔßĔĶÁ):

Te pup:*

4 răspunsuri:
| DurexBun a răspuns:

Poze cat mai sexysmug In dustongue

| gRasuPCH a răspuns:

Peisaje pe timp de furtuni sunt cele mai cautate pe net, peisaje cu munti, cu cladiri, cu pasari,...