| rocs_8080 a întrebat:

imi putesti da si mie idei amuzante pentru o emisiune online... cel mai rapid si bun raspuns primeste funda:d

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

---> Ai putea ca tu cu inca un baiat sa ziceti ca sunteti prezentatori tv (Si sa aratati foarte amuzant). Fata care este prezentatoare sa fie foarte machiata si cu o peruca (si cu un piaptan in peruca laughing ). Iar baiatul sa fie cu mustata (falsa) si cu barba (tot falsa) si sigur mai aveti si alte ideei.

---> Puteti ca atunci cand se termina ''stirile'' sa ziceti ca urmeza ''meteo'' si sa fie o fata (mai sexy putin) care sa prezinte vremea. :p
----> Si tot asa puteti sa faceti si stirile ''din sport''. :*

---> Mie mi se pare o super idee!
---> Sper sa fii si tu de acord cu mine! happy
---> Bafta si noroc cu emisiunea! (cand e gata vreau sa o vad si eu! O pui pe youtube? ar fi minunat! ) happy