| Pissy_Mona_1998 a întrebat:

imi puteti da si mi-e ideei despre ce cadouri sa cer de craciun (am 12 ani)

4 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti cere dulciuri, ceva de imbracat(rochie, bluza, esrafa, etc), o perche de cizme noi, o poseta, parfumul tau preferta, o colectie de CD-uri cu muzica pe care o asculti, niste carti bune pe care ti le doresti de mult timp in biblioteca, un DVD cu un joc video daca te pasioneaza, un laptop/o tableta/un telefon mobil nou/o piesa necesara calculatorului tau etc, o suma oarecare de bani(500 ron< spr exeemplu) etc. Sarbatori fericite!

| Maddiex3 a răspuns:

Pai.Dulciuri, un jurnal frumos cu cheita, bani, un laptop/un telefon.

| asclepius a răspuns:

Mi ai facut ziua mai frumoasa laughing)) multumesc mult. Cu respect eU

| alessyo21 a răspuns:

Mona ti-am mai raspuns...iti dau un sfat nu conteaza varsta care o ai si ce primesti eu zic sa nu ceri nimica sa vina totul de la sine pentru ca bucuria ta nu o sa vina din cadoul ala "scump" sau "ieftin" o sa fie bucuria ta ca o sa ai ceva in plus!