| deny_1602 a întrebat:

Buna imi puteti da si mie niste strofe faine de dusmanie plss dau si fundita

3 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

I hear you talkin hater but you aint sayin nothin,
Man i let him keep talkin, let alone this motherf***ers barkin.
lol.

| TMI85 a răspuns:

Te vad cum te restesti la mine ca disperatul.
Te-ai invinetit la fata precum rahatul,
Nu bag in seama un agramat,cu atat mai putin un tip asa ratat,
Vorbesti de unu singur sau mi se pare mie?
Vorbeste mai incolo ca-mi provoci antipatie.
Te-as injura mai grav dar nu-mi patez orgoliul,
Vede-te-as mort in strada mata sa poarte doliu!
Sa mori de prost ce esti,sa te usuci ca spicul,
Sa-ti cante clopotarul, sa te plimbe cu dricul

sper ca nu sunt prea dure cuvintele pe care le-am folosit, dar nu cred ca poti vb dulce si frumos cu un dusman.scuze daca am exagerat!

| adrisss a răspuns:

Heiii incearca melodia adda prietenie fumata... sper sa-ti placahappy