| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy Imi puteti da si mie va rog statusuri despre fete cu ochii verzilove struck Sunt incepatoarebig grin Multumeschappy

3 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Pe fata cu ochii verzi, niciodata sa no crezi. Ea pe tine te priveste si la altul se gandeste.

Sa nu tradezi niciodata ochii verzi, caci sunt cei mai periculosi din lume.

Fata smechera e cu ochii verzi, caci tot ce-ti zice tu o crezi.

Ai ochi albastri si cine te crezi? Eu ii am verzi de aia ma invidiezi?

Nu trada ochii verzi, caci ei sunt blanzi, frumosi si credinciosi

Pe fata cu ochii verzi ajungi doar sa o vezi caci in fata ei te pierzi.

Pe frumoaa fata cu ochii verzi, pastreaz-o bine sa n-o pierzi.

Nu vreau bogatii, nu vreau faima, vreau lumina ochilor tai verzi sa straluceasca numai pentru mine

Ochii tai verzi sunt gradina paradisului meu, te ador ingerule.

Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi... sunt prea frumosi ca sa fie adevarati.

ti-as daruii diamante dar ochii tai verzi le fac sa para banale pietre

Nu am mult farmec sa dau jos un baiat, si stiu ca am multe defecte, dar ochii mei verzi ma fac sa stralucesc ca o stea, si pana la urma il dau eu jos.

| Ralukys a răspuns (pentru Lilia2621):

Multumesc Alina2621:*Imi sunt de ajutor statusurile date de tine

| 1People a răspuns:

Cand te privesc in acesti ochi simt cea mai mare jungla salbatica dar totusi tandra linistitoare acesti ochi ma fac sa ma simt "natural"big grin:X