| MaRyUkK a întrebat:

Buna imi puteti face un ID ca nu-mi merge cand intru si scriu pe net Create a new ID imi zice:Sorry, Unable to process request at this time -- error 999. Si ma enerveaza de mor.Imi puteti face plz? Trimiteti-mi in mesaj ID-ul care vrea.SI dau Fundatongue.

3 răspunsuri:
| dydy1992 a răspuns:

Iti fac eu happy trimite-mi un mesaj cum sa fie contul si parola si cand e gata te anuntwinking

| DoarOana a răspuns:

Buna MaryaMaRyA,
O sa incerc eu. Daca vrei imi poti trimite datele prin mesaj.
Pa, pa