| LittleQween a întrebat:

Buna happy Imi puteti recomanda un anticearcan bun?
Ce parere aveti despre Corector Astor Perfect Stay 24 Hr Oxygen Fresh si de unde il pot comanda? Multumesc :*

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Domnișoară, toate lucrurile astea care se vînd, pentru a corecta, chipurile, o serie de defecte, sînt doar niște prostii, bune pentru a scoate bani de la fraieri ( naivi).
Cel mai bun remediu pentru cearcă ne ( dacă nu ești prea în vîrstă) este odihna și folosirea cît mai temperată a calculatorului.