| Oooooooooooosnap a întrebat:

Imi puteti sa o sugestie de liceu la care au si cursuri de teatru si care sa intri de la 9.50 in sus?

Răspuns Câştigător
| SunshineStar a răspuns:

Hei! Singurul liceu de teatru din Bucuresti este Dinu Lipatti, dar sunt multe licee care au trupe de teatru foarte bune. De exemplu, Lazarul are trupa AS, unii din trupa asta au intrat la UNATC. Si la Șincai e ok si mai sunt și altele. In general, liceele bune au trupe bune. Eu ti-am spus liceele din Bucuresti, din alte județe nu stiu.

1 răspuns: