| Catalina9585 a întrebat:

Imi puteti spune care este cel mai fain liceu din Arad.Dar nu ma refer la note bune, invatat mult si din astea. Vreau sa stiu la care poti sa fumezi, poti sa chiulesti si profi motiveaza si nu iti au treaba, poti sa pleci in pauze din scoala si invatatul ii mai light.

1 răspuns:
| InesIlinca90 a răspuns:

Practic.tu nu vrei sa inveti.Scuze ca nu e treaba mea(nu sunt din Arad), dar din cate stiu, te poti duce la un agricol sau confectii.