| byoana a întrebat:

imi puteti spune cate ceva de jocul online lady popular de ex cum castig bani si toate cele.

Răspuns Câştigător
| BeYoU a răspuns:

Pai pentru a castiga bani poti completa oferte de ex: ai vazut ca sus sunt 2 diamante? dai click p al 2-lea acela de langa poza si iti apare o fereastra si in fereastra asta scrie undeva pe la mijloc free dai click acolo si completezi oferte de ex t pune sa completezi un sondaj dupa ce l-ai completat vei primii diamante, diamantele astea le poti transforma in dolari, pentru a le transforma(dai click pe primul diamant ala cu sagetutzele si iti apare o casuta scrii acolo cate diamante vrei sa schimbi in dolari si dai click pe schimba diamantel happy
sper ca te-am ajutat, macar un pic :*
daca da astept fundita
Pwp, succes ^_^