| Francesca17 a întrebat:

Imi puteti spune ce zodie e compatibila cu Capricorn si culoarea, numarul norocos? Funda love struck

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Taur, Fecioara
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Berbec, Rac, Balanta
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Balanta
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Berbec
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Varsator
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Rac
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Taur
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Fecioara, Sagetator

Culorile norocoase: negru şi indigo
Numere norocase: 1 şi 3.

Citeşte mai multe aici:
http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-capricorn.php
http://www.info-portal.ro/......norocoase/

| Awndre a răspuns:

Balanta,fecioara,taur,rac. Cred ca 19.

| Kafeeaua a răspuns:

Capricornul si fecioara au compatibilitate 100% pentru ca sunt ambele zodii de pamant, responsabile si analitice.
Culoarea nu este doar una ci pentru aceasta zodie sunt mai multe...
cum ar fi: ALBASTRU.VERDE.MOV.
numerele norocoase...se calculeaza dupa data de nastere,,, zi-mi data de nastere prin mesaj
si iti ccalculez iop,,,
o zi buna!

| mulinobianco a răspuns:

Compatibilitati zodia Capricornului:
Compatibilitate excelenta:

Capricorn-Taur, Capricorn-Fecioara, Capricorn-Scorpion, Capricorn-Pesti

Compatibilitate buna:

Capricorn-Rac, Capricorn-Capricorn

Compatibilitate acceptabila:

Capricorn-Gemeni, Capricorn-Leu, Capricorn-Sagetator, Capricorn-Varsator

Compatibilitate redusa:

Capricorn-Berbec, Capricorn-Balanta

Numerele norocoase : 3, 5, 7, 8, 14.

Culorile : Negru, albastru, sur si toate culorile inchise.

| DoamnaGărgă a răspuns:

Numarul norocos, este in fiecare luna alt numar ( numere ).
Capricornul se potriveste cel mai bine cu Taurii si Fecioara, Rac si Scorpionulwinking

funaaa?

| cezygrama a răspuns:

Compatibilitate excelenta:

Capricorn-Taur, Capricorn-Fecioara, Capricorn-Scorpion, Capricorn-Pesti

Compatibilitate buna:

Capricorn-Rac, Capricorn-Capricorn

Compatibilitate acceptabila:

Capricorn-Gemeni, Capricorn-Leu, Capricorn-Sagetator, Capricorn-Varsator

Compatibilitate redusa:

Capricorn-Berbec, Capricorn-Balanta, culoarea este indigo, numere norocoase sunt 1 4 7 10 si 99