| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune cum pot deveni o vrajitoare.va rog mult. Funda:X

4 răspunsuri:
| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Cati ani ai, Copilooo? Cum naiba sa devii vrajitoare? Poate magician cu carti de joc si baghete din plastic.Las.o moarta ca rade lumea de tine!rolling on the floor)

| RazvanHDd a răspuns:

Daca prin vrajitoare te referi la ceva gen harry potter, te informez ca nu exista asa ceva nu exista.

| vaiana a răspuns:

Foarte simplu! adreseaza-te...Vanessei,dupa ce va iesi de la" mititica"

| simonicasexygirl a răspuns:

Ia puţină cocaina si devi si vrajitoare si sirena si ce vrei tulaughing