| Didutssaxoxo a întrebat:

Imi puteti Spune Niste jocuri " Neplictisitoare" care sa le descarc
Ma plictisesc si nu stiu ce joc sa downloadez straight face

Inafara de ( gta, sims. )batting eyelashes
Help me please love struck

Scz Categoria.
Fundaa

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, perfect world international, habbo hotel, farmerama, miss populary, friv, fantafge, ourworld, 4 story, woozworld, ubi world, SIMS(1, 2 si 3), supersecret, weeworld, pixxie hollow, mis bimbo, ma bimbo, my bambino, metin2, zoomumba, mai sunt f multe pe facebook, etc.

3 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Imvu, LadyPopular, Kaneva, Metin; fiesta

| iauru a răspuns:

call of dutty 1, 2
call of duty modern warfare 1, 2
call of duty black ops
battlefield bad company 2
dragon age origins
prototype
crysis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate jocuri dunt plictisitoere