| Dianalina a întrebat:

Imi puteti spune niste seriale coreene de dragoste.Dar sa fie actorii draguti.Va rog.

4 răspunsuri:
| VanillaCh0c0 a răspuns:

Uita-te pe www.dramacrazy.net si pe mysoju si gasesti liste intregi de drame coreene. Unul dintre serialele care mi-au placut cel mai mult a fost http://www.dramacrazy.net/korean-drama/youre-beautiful/ sper sa iti placa :) Funda?

| omuletulofficial a răspuns:

Era ceva cu Shaolini...da rnu i mai stiu numele exact..Cauta pe Acasa.ro, acolo gasesti multe happy

| funkygiovi a răspuns:

Boys over flowers(minunat:X); love rain, city hunter... sper sa-ti placa!big grin

| Dianalina explică (pentru funkygiovi):

Am uitat sa zic ca am vazut deja:Love rain,heartstrings, playfull kiss, city hunter si boys over flowers... daca stiti altele de genul asta, asa cu iubire, si actorii sa fie draguti (cei principali)...