| Ana94 a întrebat:

Îmi puteţi spune şi mie cu ce culoare aş putea să-mi mai fac câteva şuviţe de păr? Am părul şaten deschis spre blond, cam ca nisipul ud.Nu-mi spuneţi şuviţe blonde pentru că nu vreau blonde, am avut d-astea şi naturale, deci nu mai vreau laughing Deci, în afară de blond, ce culoare mi-aţi recomanda? big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă culoarea coniacului!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| kissme_2978 a răspuns:

E iti recomand sa iti faci suvite roze big grin

| Alexutzu12 a răspuns:

Fa-ti suvite albastre ar fi super crede-mawinking

| Megy a răspuns:

Inafara de blond tias recomanda sa-ti vopsesti suvite verzi. Ar fi interesant pentru o experienta. big grin