| SimonaNicoletaღ a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune si mie la ce profil sa ma ducbatting eyelashes
Deci imi place:romana, engleza, biologia, geografia, istoria, latina, muzicalaughingrolling on the floor, spaniolalove struck...scuze cat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La uman desigur; la stiinte sociale sau filologie; ceva intensiv o limba straina; poti sa meri si la o biochimie; stiintele pamantului(bio, geogra)

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Da, la filozofie, stinte sociale, astea is potrivite, dar poti sa mergi si la mate -fizica (daca spui ca iti place fizica).
Orice decizie ai lui, sunt sigur ca te vei descurca:X, funda?winking

| SimonaNicoletaღ explică:

A era sa uit, ma descurc binisor si la franceza si fizica...

| GaLeX2012 a răspuns:

Du-te la un profil de umanhappy Filologie as zicehappy