| Cosmiiiiii a întrebat:

Imi puteti spune va rog 100 de obiecte din metal :*

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Numai 100? Cam puţin.Mergi în bucătărie scotoceşte, ia vezi câte sunt? Apoi mergi în garajul maşinii, scotoceşte, câte ai găşit? Peste 100 sigur.

| Konata a răspuns:

Buna, pai nu pot sa-ti enumar eu 100 de obiecte din metal dar pune-ti mintea la contributie si iata un tablou din natura, de exemplu iei orasul si scrii:
semafor, banca, cladiri ..etc.
Spor!

| Zenit313 a răspuns:

O gramada de cuie laughing

| Winterx2 a răspuns:

Lanterna, furculita, cutit, lingura, spada, sabie, Portiera, bara, capota, calorifer, arcuri, suport de brad, nu mai stiu laughing