| ralucaizabela12 a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune va rog tot ce stiti despre Benjamin Lasnier?
De la data nasterii pana la tipul de fata care il prefera!
Va rog! Promit dau funda
Cu cat mai mult cu atat mai bine

4 răspunsuri:
| Fayree a răspuns:

~ Benjamin Osvald Lasnier is a 14 year old boy who lives in Denmark. He is famously know in Instagram, where his account has over 1 million followers. He lives in Denmark and is a big fan of Justin Bieber. He has a sister and a brother, along with a dog.
Fundita? puppy dog eyes.

| ralucaizabela12 explică:

Daca se poate mai mult! Data nasterii.....etc.

| 17283454857486784768 a răspuns:

Ce atatea informati dspre un copil de 6 ani care se pozeaza singur si primeste like-uri de la fete fara mintee el este innebunit dupa Justin Bieber si One Direction are 2 surori mai mici si un frate care este cel mai mic din familie provine dintr-o familie instarita are fite si ce sa mai si mie mi-a placut de ell laughing

| Alexa2000000000 a răspuns:

Este nascut pe 1 aprilie, are 15 ani acum, este cantaret si model, are doua surori mai mici si un frate mai mic, mama lui este din Danemarca si tatal lui din Franta.Mama lui detine 2 companii de moda, iar el are propria linie vestimentara pe care a numit-o Lanier! Sper ca te-am ajutat!