| crynutza05 a întrebat:

imi puteti spune va rog unde pot citi reviste online pentru adolescenti si unde pot afla ultimele noutati despre justin bieber?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CRISTINA_5101 a răspuns:

Www.myidol.ro
Justin Bieber este la sectiunea idolul momentului. Sper sa iti placa

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lumeamea a răspuns:

Http//mondenadela.blgspot.com

| lumeamea a răspuns:

Http//mondenadela.blogspot.com

| andreea_4134 a răspuns:

Rimel.rowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reviste.ro

| niko_5093 a răspuns:

Uite cele mai bune reviste cu justin bieber sunt:bravo, bravo girl, cool girl, popcorn au sit pe net si sunt multe articole trasnet cu el si daca iei revista cool girl si bravo ai poster cu el eu le am si sunt inebunita de justin stiu ca nu stie ca exist dar tot il plac niko!