| Zuzu_1832 a întrebat:

imi puteti zice cum sa fumez corect m-am apucat de curand si multe lume imi ice ca nu este corect cum fumez!

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Tragi din filtru, scoti tigarea din gura. tinanad gura inchisa cateva secunde, o deschizi si inspiri adanc si dupa aia lasi fumul sa iasa.Sau cum mau invatat p mine feteleelaughing cand ai fumu in gura gandeste-te VINE MAMA! si te speri si tragi in piept repede.laughingDeci trebuie sa inspiri fumul.cand tragi din filtru inspira adanc. pupii. te-am ajutat. fundita?

4 răspunsuri:
| SERIOUX a răspuns:

Tragi in piept:-p

| Sabina_1904 a răspuns:

Nu mai fuma bai nene!

| GrecuCristi a răspuns:

Eu am 16 ani, si am avut 5 ani jumate de fumat pana vara aceasta cand am mers la mare unde de plictiseala fumam 1 tigara la 20-30 de minute pana am ametit si am lesinat din cauza ca eram putin cam slab si sangele imi era ingrosat de la fumat si am inceput sa am amorteli ale buzei, fetei, chiar si fundul imi ametea datorita unei circulatii proaste. ASA CA BUCURATE CA NU STII SA FUMEZI SI RENUNTA! ca nu e o smecherie sa fumeziwinking

| Zuzu_1832 explică:

Va roggg!