| Brighisweet a întrebat:

imi puteti zice sau arata niste frizuri primavara-vara cand ma duc la scoala ceva simplu si sa arate bine
funda! multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| missoriginal a răspuns:

Daca ai par lung til poti ondula la varfuri(arata super)indrepta cu placa,increti,impletit spic(ador aceasta impletitura,e numai buna pentru scoala), impletitura coada de sirena, prins in coada sus si elasticul acoperit cu o suvita de par
Il poti purta in multe feluri si accesoriza dupa bunul plac.
Byeee``