| xAnonim a întrebat:

happy
Imi spune si mie cineva cum pot afla daca o persoana mi-a dat ignore` sau daca s-a pus pe invisible pentru mine...in timp ce altora le apare online! happy
Fundaa! big grin

4 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna!happy
Poi scrie pe google invisible si o sa iti dea ceva.Intri acolo si scrii id`ul persoanei pe care o cauti so afli daca e pe inv sau nu. Sper ca te-am ajutat. Funda?happy

| Mihaiy10 a răspuns:

Http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch? feature=mhee&v=Vkr6PwIS208. scrii id-ul si iti arata daca e inv sau off...

| Flydream a răspuns:

Salut...pentru a vedea daca cineva sta pe invisible intra pe http://www.ascuns.ro.