| SmartLier a întrebat:

Imi spune si mie cineva niste filme despre adolescente rebele care sa nu fie foarte vechi.

Mersi :*

Funda.

Răspuns Câştigător
| ladydaianne a răspuns:

Triple dog
Easy A
Cruel intentions 1, 2, 3
What a girl wants
Greta
Mean girls
Wild child
Sydney White
Sleepover
Picture this
Lovewrecked
From Prada to nada
Raise your voice
New York minute
4.3.2.1
She's the man
Fired up
Daydream nation
Freaky Friday
Teen spirit
LOL
Chalet girl
Tres metros sobre il cielo
Tengo ganas de ti

Vizionare plăcută!

7 răspunsuri:
| anonima5682651 a răspuns:

What a girl want, princes diares (1 si 2) WildChild, LOL, 10 THINGS I HATE ABOUT YOU,A cinderella story:Once upon a song, Dear John, Greta, October Baby, The Last Song, saracele fete bogate, A Cinderella Story, Raise you voice, StarStruck, Cadet Kelly, Cow belles! Sper ca te-am ajutat! Eu le-am vazut pe toate si sunt superwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL, The Last Song, Easy A, She's the man, Sydney White, Mean Girls, Pretty Little Liars, A Walk to Remember,Boys and Girls, Freaky Friday, Monte Carlo, Raise Your Voice, Greta, Wild Child, 17 Again, Remember Me.
http://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-si-despre-adolescenti-5590/

| teateutza a răspuns:

What a girl want este foarte frumos

| PatrisuK a răspuns:

Vinerea trasnica este amuzant cu adolescenta si mama ei care se tot certau si...te las pe tine sa vezi dar razi cu lacrimi. FUNDITA

| aallyynnuuttzzaa a răspuns:

In pielea altuia e un film super mie mi-a placut

| Luciferrr a răspuns:

Filmul: L.O.L [l-am vazut acuma cateva zile] big grin.

| Silviiiii a răspuns:

A walk of remember. Este filmul meu preferat [ cu adoleşcenţi ]. Sper să-ţi placă.