| SPINAKZU a întrebat:

Imi spuneti cateva "injuraturi pentru fete" sa zic asalaughing).Adica ceva de genu "Tu nu te enervezi cand te auzi?",dar nu injuraturi cocalare va rog, gen :te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducerelaughing)) vreau sa-i raspund la una cand ma mai injura si sa-i inchid gura.

1 răspuns:
| neca a răspuns:

Gurvo asta enerveaza pe toatalumea
cit despre o injuratura care sai inchida gura pai asta e mai greu trebuie sai analizezi toate defectele si sa-ti dai seama ce uraste cel mai mult la ia sti tu amintestei ce fel de persoana groasnica e