| Ella2199 a întrebat:

Imi spuneti si mie cateva statusuri beton? Adica frumoase.Cine zice cele mai multe are Fundita:*(SA FIE FRUMOASE)Pentru facebok sau mess! Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| TudoraMirela a răspuns:

Pur si simplu cateodata in spatele zambetului meu se ascunde prea multa durere.
Am invatat ca indiferent cat de mult suferi. Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta.
Pentru fiecare 60 de secunde în care sti supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!

1 răspuns:
| PsychologistT a răspuns:

I am not one in a million cand of girl.
I am once in a lifetime cand of woman.

O greseala e o dovada ca incerci.

Pentru a fi de neinlocuit, trebuie sa fii mereu diferita.

Cele mai frumoase cuvinte sunt cele pe care le spunem prin fapte.