| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Imi spuneti va rog cum se pune text (ca si un fel de subtitrare)pe un videoclip in Windows Movie Marker?
De ex: daca virbeste cineva in video sa scrii jos pe videoclip subtitrarea/text la ce o zis!
Va rog frumos sa ma ajutati imi trebuie urgent pentru un proiect!
Dau funda! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

In stanga, gasesti un meniu in Movie Maker (Capture video, Edit Movie, etc). Dai la "Edit Movie", apoi "Make titles or credits", "Add title on the selected clip...". Sub More options ai "Change the title animation" si alegi "Subtitle". Fiecare text se va aseza in ordinea si pe durata necesara.