| Lavinia20 a întrebat:

Imi spuneti va rog frumos cei care stiti cam cum sunt preturile in IDM Bucuresti? Adica exemplu de preturi si daca sunt si marimi mari la hainele de acolo? NU am fost pana acum ca nu am avut ocazia si as vrea sa ma duc, am auzit ca este ieftin? asa e? Si gasim si marimi mari?confused sau numai marimi pentrumodele?laughing:d
Si nu`mi dati site`ul ca m-am uitat pe el. Eu vreau sa aflu parerea celor care au fost acolo:*
Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Limo a răspuns:

Hei. Uite in IDM nu sunt preturi mari [ depinde la ce te referi prin preturi mari ] Sunt ca pentru bugetul unui student. Acolo gasesti orice, pentru orice stil. Si da exista si haine mari. Si acolo exista de la skate shoes-cizme-tocuri-blugi slim- camasi- sacouri. Orice.

| Lavinia20 explică (pentru Limo):

E bine daca sunt si marimi marihappy Pai Preturi mari adica de la 100 lei in sus:-s la articole care ar merita 50 de lei de ex. la asta ma refer

| Limo a răspuns (pentru Lavinia20):

Da sunt preturi rezonabile. nu ai pentru ce sa te ingrijorezi. De obicei hainele de acolo sunt aduse din istanbul. deci nu sunt chiar facute pe un vapor in china.

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nu am fost dar iti pot recomanda Miniprix (pe Ion Mihalache sau la Romana) sau la Zizi Mall la Unirii(deasupra la fosta Banca a Religiilor). Preturile cele mai mici si au de toate.

| Lavinia20 explică (pentru ASIGURATORUL):

Am fost la MiniPrix in Otopeni si nu am gasit nimic... pe marimea mea:-s