| iulia0022 a întrebat:

Imi sugereaza cineva un serial pentru adolescenti? Cu exceptia : Gossip Girl, TVD, The Skins, The Secret Circle, 90120, Preatty Little Liars, Beauty and the Beast, The O.C.

Răspuns Câştigător
| thathgirl a răspuns:

The vampire diaries, begin humans si heroes sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Prison breackwinking este posibil sa il fi vazut dejawinking oricum e destul de interesant

| CrazzzyA a răspuns:

Uita-te la Revenge. E super interesant! happy

| cosminnic121 a răspuns:

Doi barbati si jumatate laughing cel mai tare serial sau white colors asta e mult mai interesant nu te vei mai satura sa il privestiwinking

| Dragonfly359 a răspuns:

True blood, lipstick jungle, the lying game etc

| iulia0022 explică:

Am sa ma uit la cate un episod din fiecare, apoi o sa dau funda la cel mai bun happy