| Ro1000 a întrebat:

Bună! În 2 luni îmi fac majoratul și nu vreau să fac vreo petrecere, mi se pare că nu e ceva special la asta. Am un grup de 10 persoane și mă gândeam să ieșim în oraș, să mâncăm undeva, dar apoi n-am idei, ce am putea face încât să fie fun și o zi de neuitat. Idei?

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Mai ales acum ca e frig cel mai bine cauti un restaurant unde stii ca puteti manca linistiti apoi sa stati la povesti, afara nu ai unde sa mergi, ori ramaneti la restaurant ori va retrageti dupa masa la unul din voi acasa.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu pleci intr-o excursie peste hotare sau iti cumperi ceva frumos de banii aia, in loc sa platetsi masa si bautura a 10 persoane?
Numai romanul face asta, cand in afara toata lumea profita d ebanii aia sa-i cheltuie pentru el si sa se bucure de ei, ca oricum nu doare in fund pe nimeni de tine.

| dullcat a răspuns:

Ar trebui sa gasiti diverse activitati la mall: biliard, bowling etc.Have fun!

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca cunosti un loc mai retras si ok, poti sa o pui de un gratar. Sau dupa ce mancati undeva in oras sau inainte, sa bagati un biliard/bowling/ping-pong, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand Gymboland.