| 96alexandra96 a întrebat:

In cateva zile e ziua unui prieten foarte bun si as vrea niste mesaje din suflet! P.S: Eram foarte buni prieteni, il consideram mai mult ca un frate si mi-a spus ca ma iubeste foarte mult, dar nu ca pe o sora, ci ca pe aproape o iubita daca se poate, i-am zis sa mai astepte un pic, desi mie imi placea inainte de el, dar nu i-am spus nimic! Cateva mesaje de la multi ani va rog!

2 răspunsuri:
| PDM2000 a răspuns:

Sa inteleg ca nu sunteti inca impreuna nu? ei bine dacava placeti reciproc ce mai asteptati? atata timp cat va placeti si credeti ca va merge relatia spune-i ce simti inainte sa fie prea tarziu pentru ca unii poate se plictisesc sa mai astepte atata si sa spunem ca "dragostea lor v-a trece " asa ca fata mea spune-i ce simti ar fi un cadou minunat mai ales de ziua lui happy

| KTY123 a răspuns:

Si astazi e ziua ta.In primul rand vreau sa-ti multumesc ca esti cel mai bun prieten, ca imi esti mereu alaturi si ca ma suporti. Nu ma prea pricep sa scriu mesaje dar voiam sa iti spun ca esti o persoana foarte importanta pentru mine si ca orice s-ar intampla mereu vei avea un loc special in inima mea.Iti doresc tot ce e mai frumos in lume iar visele si dorintele tale sa se indeplineasca. Si nu in ultimul rand vreau sa-ti spun ca Te iubesc. La Multi ani!

Sper sa iti placa mesajul. Funda