| anonim_4396 a întrebat:

in clasa rivala clasei mele este o fata care s-a suparat pe simplul motiv ca prietenul ei ma placea mai mult pe mine decat pe ea. Dar eu nu am nimic cu prietenul ei, ne intelegem foarte bine, dar am exclus o viitoare relatie intr noi doi. Aceasta fata a intors impotriva mea mai multe fete care imi erau prietene. Ce sa fac? sa-i raspund cu aceeasi moneda (sa-i intorc si eu prietenii impotriva ei ) sau sa ma port amical, sa-i explic ca s-a suparat degeaba?

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Simplul motiv?laughing) aoleu...
Bine, problema e ca nu pe tine trebuia sa se supere, ci pe el, ca ii fug ochii in alte parti. oh go on

3 răspunsuri:
| Bubble a răspuns:

Imatur ar fi sa faci la fel.
Matur. a 2 variantahappy

| Oktavian a răspuns:

Aratai ca nu are dreptate, o maxima spune:razbunate ca sa fii pericit o clipa si iarte ca sa fii pericit o vasnicie.

| symona_8867 a răspuns:

Adevarat.Nu se merita sa faci la fel ca ea.Demonstreaza-le si ei si celorlalte prietene care s-au intors impotriva ta ca esti mai desteapta decat ele.Atunci vor realiza ele ce au pierdut.