| anonim_4396 a întrebat:

in curand e ziua prietenei mele cele mai bune si vreau sa-i fac un cadou special. Nu stiu ce thinking Ea isi doreste mult sa ajunga stewardesa, ii plac toate chestiile legate de stewardesa. Recent si-a luat 2 lanturi cu un avion dragut puppy dog eyes
M-am gandit sa-i fac un tort in forma de avion, dar mai vreau ceva si nu stiu ce thinking

Vreau cateva idei puppy dog eyes
Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| PedoFrog a răspuns:

Un puzzle imprimat cu o poză cu voi două în formă de avion.
Sau, poţi să îi editezi o poză.îi pui faţa pe un corp de stewardesă şi imprimi poza pe un tricou.

| damad3pica a răspuns:

Buna, pentru idei de cadouri poti comanda direct de pe pagina noastra de facebook huse de telefon cu urechi de pisica/iepuras, la preturi accesibile (de la 32 RON). www.facebook.com/accesorii.sicadouri.