| dede_3946 a întrebat:

in luna octombrie o sa fiu nasa micabig grin si nu stiu ce culoare sa fie rochia, avand in vedere ca au sunt creola si culoarea parului este saten deschis.va rog ajutati-ma sa gasesc o culoare care sa imi scoata in evidenta culoarea pielii.

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Turcoaz sau asa http://4.bp.blogspot.com/......il_1_a.jpg

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca un roz reschis te-ar prinde foarte binewinking

mlm
| mlm a răspuns:

Roz, sau mov cu galben sint culorile care te prind cel mai bine, iti zic din cunostinta de cauza, fiica mea este creola si ai sta super cu aceste culori.

| Encore a răspuns:

Nu o sa le inteleg niciodata pe fete, asta e clar laughing

| adyth a răspuns:

Daaa alb sau roz sau culori deschise
nu mov inchis..eu cred ca mai rau te intuneca?

| raskolnikov a răspuns:

Verdedeviljur ca te prinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice alb sau roz pal big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti creola ar fi foarte draguta o rochie mov inchis, mai ales ca este o culoare foarte eleganta, nu este stridenta si da o senzatie vizuala catifelata, dar asta numai daca este un mov inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru sau mov