| MaRy_5365 a întrebat:

In seara asta am avut un vis foarte ciudat se facea ca-mi cautam prietena care s-a casatorit de curand si a plecat la braila, doar ca o cautam cu un baiat pe care nu-l cunosc si care simnteam co iubeste insa nu am reusit sa-i vad chipu.Insa la un moment dat m-a sarutat si nu inteleg dc, in final am gasit-o pe prietena mea dupa multe cautari.As vrea sa stiu dc l-am sarutat pe acel baiat pe care nici fata nu am reusit sa eu vad. Poate ca pe prietena mea am visato pentru ca adevaru e ca mi s-a facut dor de ea dar tot ma intreb cine acel baiat, ma gandeam ca poate e fostul ei prieten care inca o iubeste insa nu sunt sigura.

1 răspuns:
| Narfundo a răspuns:

Www.oniromantie.ro-->Dai copi si past la forum de vise.Iti vor examina expertii visu:P>