| RegeleSalateiDeVinete a întrebat:

Buna, in seara asta sunt singur acasa ce sa fac ca ma plictisesc singur?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai daca erai cu a tai ce faceai? Ca doar nu stateai cu ei sa te joci.
Uita-te la un film, cheama un prieten la tine, iesi in oras, comanda pizza, cumpara cipsuri si fa o seara intre prieteni cu un film...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai muzica la maxim
iti inviti un prieten sau mai multi prieteni la tine (depinde de preferinte)
te uiti la un film, comedie sau horror as alege daca as fi in locul tau
te joci pe laptop
Nu stiu, fii creativ si gandeste-te putin ..sigur iti vor veni idei interesante fiindca tu te cunosti cel mai bine