| SunshineLove14 a întrebat:

Buna :* In toamna intru in a noua si am auzit ca in prima saptamana va fi botezul boboacelor in care noi cele de a 9a vom fi udate. de asemenea stiu ca se va face si Balul bobocilor. As vrea sa stiu daca mai sunt si alte,, traditi" din acestea care se fac la liceu. big grin Cel mai bun raspuns primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| CatalinutzAch a răspuns:

Buna si eu am trecut a 9 dar sa stii ca nu e asa rau ca si baieti si toti de a 9 vor fi undatieste un fel de nou venit in liceu si nu mai sunt si alte traditi doar sa nu pui botu la cea ce zic baieti ca sunt baiat si iti zic un sfat pentru ca baieti vor doar dragoste