| AmateurJerk a întrebat:

În ultima vreme întâlnesc dificultăți de învățare. Ceea ce e ciudat, pentru că mereu am avut grijă cum să învăț. Voi cum procedați?
Fără PC, Tv și alte porcării care să-ți distragă atenția. Fără obstacole create de mine, ci gândire pozitivă. Fără oboseală.
Acestea sunt tăiate de pe listă. Mai există vreun secret? Aș vrea să-l știu!
Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Te-ai indragostit si te gandesti la el/ea deci...doar asta ar m-ai fi.

| ZEU93 a răspuns:

Eu ascult muzica cand invat happy Si invat adica citesc de 2-3 ori pana retin lectia, exista si metoda de a scrie pana inveti