| EuTeIubesc a întrebat:

In ultima vreme ma simt cam ciudat.Adk, cand stau pe str cu gashca[de obicei suntem cu 2-3 fete mai mult decat baietii], ma simt ca si cum nimanui nu i.ar pasa de mine. K toti ar fi indiferenti daca as pleca sau as ramane. Apoi eu ii pun la incercare, spunandu. le: "ori cu mine, ori fara mine, e la fel". Apoi imi spun toti ca nu. i adevarat. Iar cand vr sa plec, toti spun: "nu pleca, mai stai!"

Intrebarea e: Dc ma simt asa?

Răspuns Câştigător
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Pai, parerea mea este ca nu poti sa stai undeva fara sa fi catusi de putin bagata in seama, ii OK! Adica chiar ok, ca, in razele reflectoarelor, dai bine ochilor. DAR trebuie sa te gandesti ca MEREU va aparea cineva nou, si va primii mai multa atentie DOAR in acel moment, DAR tu NU trebuie sa uiti ca tu MEREU vei primii acea atentie, daca cumva nu o primesti, nu trebuie sa disperi si sa te scoti in evidenta, intr-un stil penibil. Trebuie sa stii cum sa vorbesti cu gasca ta, doar va stiti cred ca de multwinking.
Te simti abandonata, fiindca nu is toti ochi si urechile pe tine.Nui problema oh go on, cred ca sti, dar iti repet, GASCA este tot, tot este GASCA! Adica nu unu si GASCA, GASCA si unu! -X
Poti sa te refaci, amintinduti mereu ca gasca e ACOLO pentru tine!

SI CHIAR NU TREBUIE SA ITI FACI GRIJI, CA TU ESTI PUTERNICA, SI LA RANDUL TAU, ALATURI DE EI! :X

Sper ca te-am ajutat! big grin

2 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Deci tu te simti asa IN ULTIMA VREME. NU te-ai simti asa mereu. Poate ai niste ganduri mai triste sau ai dat de vreo problema. Si eu simteam asta si ma desconsideram pe mine insumi. Sperii sa treci de asta.

| Rozik a răspuns:

Buna))) de ce sa nu pleci tu de acolo ca sa intelegi ce vor face si sa te asiguri ca te vor chema inapoi,iar daca nu te vor chema atunci chiasr ai avut drepatate si nu au nevoie de tine, daca tu simiti indiferenta atunci asa este ca doar nu esti paranoika, si nu ti fa griji ca iti gasesti tu niste prieetni adevarati daca aia nu it sunt.pa-pa