| Scriiitoare a întrebat:

Bunakiss in ultimul timp ma plictisesc foarte repede si dupa ce termin temele nu am ce sa fac...de cateva zile adorm la 2-3 si nu imi place asa pentru ca dimineata ma simt cam prost. poate e de la programul obositor: intru la 1-2 si termin la 8. e greu, dar totusi asa e la liceu. vorbesc cu cateva persoane pe mess, dar parca tot nu ma incanta prea tare. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ambassaderd a răspuns:

Salut! Aceeasi buba aveam si eu cand eram la liceu.,, incepeam la 1-2, si terminam la 8/9 uneori si pana ajungeam acasa se facea 10/11. ma culcam la 12/1/2/3/ si la 11 dimineata, cica dimineata [asa spuneam atunci] ma trezeam laughing. Incearca sa bei lapte cald inainte de culcare. Citeste ceva, incearca sa raspunzi la cat mai multe raspunsuri de pe tpu.ro, asculta muzica, nu am idee, compune poezii. E imposibil sa nu adormi happy