| andreutza99 a întrebat:

Inca nu s-a dus ziua de 1 Aprilie si nu stiu ce farse sa mai fac nu am facut decat la scoala farse dar acasa nu stiu ce sa fac...va rog ajutati-ma ofer funda+vot la cele mai multe raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| DavidMember a răspuns:

Pai iti recomand niste farse cu bun simt de exemplu : Pune-le parintilor sare in cafea. Daca te duci la scoala spune-le colegilor ca orele se tin intr-o alta clasa deoarece sala va fi ocupata de alti elevi. Spune-le colegilor ca unui profesor i s-a facut rau si sa plece acasa. Farse casnice :
le spui parintilor ca le-a venit factura de la curent de 10 milioane, s-a ars ceva din casa si miroase foarte rau, le spui ca a dat buzna un hot in casa, ai sunat la 112 din greseala de mai multe ori si a venit politia, a facut vecinu' scandal ca ai dat muzica la maxim etc. Sa nu te lasi pacalita de 1 Aprilie! Funda?

1 răspuns:
| Cristi1998 a răspuns:

Spune-i lu maicata ca esti gravidalaughing, spune-i lu taicato ca are panalonii rupti intre picioare sau ca eventual ia crescut barba si ii pica parul plz funda:X