| marcela_1817 a întrebat:

incurind e ziua mea de nastere,anul asta ar vrea sa o petrec mai deosebit, imi puteti da niste idei originale pentru a petrece distrectiv si de neuitat?

2 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Depinde si cati ani ai, ti-as da niste idei dar risc sa te indrum catre ceva ce nu e potrivit pentru tine.
10-14- Invita cativa prieteni si colegi la tine si ascultati muzica la maxim, concursuri de dans, in care tu sa fi in centru atentiei.
14-99 - O bauta buna (cu Tedy bineinteles, sa nu inteleaga admini gresit).La multi ani!

| Nanami利 a răspuns:

Pai:la tv sau la altceva poti da muzica.
Mancare, suc, sampanie pentru copii cand vei da tortul(robby bubble e buna)
si va puteti juca jocuri de petrecere, gen scaunele musicale.