| Eusiatat23 a întrebat:

Buna! Intrebare pentru baieti.
Imi place de un baiat timid, ne-am apropiat, insa nu stiu exact ce simte si el. Suntem clasa a 11 a amandoi. As vrea ca la sfarsit de an scolar sa ii dau o scrisoare in care sa ii spun ce simt.
Nu vreau sa imi spuna dupa ca ma place din obligatie samd, vreau doar sa nu regret mai tarziu. Pareri? E prea siropos?
Alte sfaturi?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cerel in căsătorie, vezi de un inel și punete in genunchi si cerei mana

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca alegi modul asta de confesiune deoarece vrei sa fugi de reactia lui in caz ca e una care nu iti place, si sa nu il mai vezi zilnic la liceu, lasand vara sa stearga memoria. As spune ca te-ar ajuta mai mult in ce priveste dezvoltarea ta personala, daca ti-ai aduna acum curajul sa ii spui ce simti.

E cu siguranta un mod frumos si unic, sper sa iti intoarca si el sentimentele.Succes.

| AmandinaDragan a răspuns:

Grozav! Sa-l prezinti si parintilor. Vor fi tare fericiti. Hai casa de piatra si ani unsurosi!