| ஐஐ a întrebat:

: intrebare pentru baieti : va plac blondele laughing?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Nu ca... am avut cateva tangente cu unele blonde si deja incep s cred ca bancurile cu blonde sunt reale, nu vreau sa supar blondele, insa tind sa cred ca nu toate's proaste cum se spune.
Doar ca cele peste care am dat eu laughingau fost.
Urmeaza sa cunosc si alte blondelaughing) eu ma pronunt doar pe blondele care le-am cunoscut, pe restul care nu le cunosc nu ma bagbig grin

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu conteza culoarea parului si ce se afla sub par! Mai lasati intrebarile astea irelevante si constientizati singuri ca ineteriorul conteza, nu exteriorul!

| andrei733 a răspuns:

Nulaughing Mie imi plac fetele chelerolling on the floor. Glumeam, da imi plac blondele

| LolaLollita a răspuns:

Culoarea parului nu spune atat de multe despre o persoana, sa stii.

| LolaLollita a răspuns:

Ti-am dat o parerehappy daca te-a deranjat, de acum nu iti voi mai raspunde. O zi frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| KristalPop a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului. Cand este sa te indragostesti, sau sa-ti placa o fata, iti place oricum ar fi.

| Hevnoraak a răspuns:

Contează fata, nu nuanța părului.

| fabilescu a răspuns:

Normal ca da

| Mafteirazvan12 a răspuns:

Nu imi plac!