| Zuzy a întrebat:

Buna!winking
Intrebare pentru cei care au fost anul` trecut la olimpiada de biologie( cls a 7a).
Cum a fost? Azi dau si eu :d. si sper sa nu fie grearolling on the floor:d
as dori detalii. Multumesc! >Fundaabig grin

Răspuns Câştigător
| JBStandsForMe a răspuns:

Eu am dat-o anul asta. E destul de grea. Primele 20 de intrebari sunt usoare, urmatoarele sunt mai grele si ultimile sunt de matematica (intr-un fel).

2 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai.am fost si eu anul trecut. Prima faza a fost destul de usoara, insa a doua a fost greoaie(sau cel putin asa mi s-a parut mie-bineinteles pentru ca nu invatasem mai nimcrolling on the floor) Daca inveti bine nu o sa ai nicio problema.:*

| DaNtE a răspuns:

Stai linistita la inceput este cat de cat usor, dupa aceea cum a spus si JB are legatura cu matematica.
Invata din greu...

Bafta!winking