| fana1fp a întrebat:

Intrebare pentru fete! Cum credeti ca ar arata barbatul ideal? Ma refer atat la fizic cat si la psihic.Care ar fi meseria pe care ati vrea sa o aiba?

9 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna pentru mine un baiat idelar ar fi acela care ar sti sa respecte sa iubeasca cu adevarat sa nu insele pretenti nu am adica nu neaparat nu muschi nu-s genul cu preteni tongue

| Axys a răspuns:

Depinde si de parerea altor fete

| aculaR18 a răspuns:

Buna! Pai fizic mi-ar placea sa aiba un aspect placut, ingrijit, sa nu fie mai stiu eu ce model narcisist. Psihic sa fie sincer, amuzant, sociabil, calm, intelingent,afectuos,optimist,creativ, fidel, sensibil, atent, hotarat, protector si sa faca gesturi d'astea marunte, dar care au un efect deosebit. Cam pretentioasa, nu? rolling on the floor. Nu conteaza ce meserie are daca face ce-i place. :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru aculaR18):

Daca cauti un asa barbat trrebuie sa iti intinzi cautarea si pe alte planete si sa ai vreo 2 3 mii de anii, poate poate ai o sansa asa laughing

| aculaR18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru incurajare, esti foarte amuzant! laughing Eu inainte sa dai comm: O sa fie greu, dar se poate, trebuie sa existe aceasta specie. Eu dupa comm: Nuu exista! Deee ceee? Hmm, dar totusi se poate sa fie pe cale de disparitie, te-ai gandit la asta? thinking laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru aculaR18):

O fi. cine stie. nu sunt chiar asa multi care ai vrea tu, dar trebuie cautati.

| aculaR18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta o sa si fac! laughing Dar nu acum, ca am lucruri mai importante de facut si alte prioritati... mai tarziu, peste cativa ani, poatewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru aculaR18):

Daca tot iti plac matele ti-as fi trimis una cu pisica mea ca premiu pentru raspuns dar e prea fitoasa laughing

| aculaR18 a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin