| Ballet a întrebat:

Buna :] ♥
Intrebare pentru fetele intre 12 si 15 ani ^^:
Voi cum va imbracati in general? :] Cum va prindeti parul?
Cum va incaltati? big grin

Astept raspunsuri; 3

2 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Păi...
- îmbrăcăminte: de obicei, blugi simplii sau coloraţi; tricouri cu diferite chestii pe ele, uneori simple; maieuri cu sau fără cămaşă peste [legată sau nu; de obicei în carourui]; rareori rochiţe, când mi se pune pata; blugi scurţi, simplii sau coloraţi; hanorace mai rar; fuste tot aşa, rar, dar nu-mi plac cele lungi, etc.

- păr: de obicei nu mi-l prind pentru că e tuns un pic mai ciudăţel şi stă mai bine liber, cu breton într-o parte, dar când mă satur de el aşa răsfirat, fac o coadă simplă la spate sau într-o parte, lăsând câteva şuviţe mai mari pe lângă breton; într-un coc ciufulit când îmi e cald sau chestii de genul.

- încălţăminte: teneşi sau converşi în marea parte a timpului; la şcoală mai port uneori nişte botine/balerini; sandale nu port de fel; papuci sau şoşoni doar acasă laughing

Baftă!

| Catenstein a răspuns:

Daca am 15 jumatate mg?laughing)
Eu sunt stilul:Normal!
Niste basketi in picioare,un tricou cu animatielove struck[le ador] nu foarte largi,blugi de culoare deschisa[taiati, normali, stamti(de preferat la minelove struck=]]) ] parul desfacut cu o cordeluta sau ceva sau fara nu conteazahappy machiajul : Fond de ten rimel si creion[foare subtire linia sa nu fie prea strident] un ruj culoarea buzelor si luciu de buzehappy
sper ca te-am ajutathappy